Dienstregelingen

Onderstaande dienstregelingen zijn onder voorbehoud i.v.m. Corona crises

  • Lijn 267. Ammerzoden naar Zaltbommel v.v.
  • Lijn 267. Ammerzoden naar Zaltbommel v.v ( tijdens schoolvakanties )
  • Lijn 665. Dreumel naar ‘s-Hertogenbosch
  • Lijn 667. Zaltbommel naar Kerkdriel
  • Lijn 668. Velddriel naar Andel
  • Lijn 68. Poederoijen/Aalst naar Zaltbommel
  • Lijn 67. Zaltbommel naar Kerkdriel
  • Lijn 49. Brakel naar Zaltbommel

Lijn 267A: Amerzoden naar Zaltbommel

               Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                               ritnummer10011005A100910131017102110251029103310371041
Ammerzoden, Schokkerstraat – Vertrek– – 9:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:15
Ammerzoden, Haarstraat– – 9:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:16
Ammerzoden, Ammerzodenseweg– – 9:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:17
Hedel, Oudewaai– – 9:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:19
Hedel, Blankensteijn– – 9:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:20
Hedel, Prinses Beatrixstraat– – 9:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:22
Hedel, Baronieweg– – 9:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:24
Velddriel, De Geerden– – 9:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:26
Velddriel, Kapelstraat7:438:299:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30
Kerkdriel, De Leijenstein7:498:359:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:36
Kerkdriel, Kerkstraat– – 9:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:37
Kerkdriel, Ipperakkeren– – 9:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:38
Kerkdriel, Ronde Morgen– – 9:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:40
Kerkdriel, Kloosterstraat– – 9:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:42
Alem, Kerk– 8:479:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:48
Alem, Rotonde– 8:549:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50
Rossum, Julianaweg– – 9:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52
Rossum, De Vaste Burcht– – 9:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:53
Rossum, Burchtstraat– – 9:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:54
Rossum, Sportveld– – 9:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56
Hurwenen, H. Walterus van Heelstraat– – 9:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:57
Hurwenen, Wielewaallaan– – 9:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:58
Hurwenen, Dorpstraat– – 9:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:59
Hurwenen, Marshallweg– – 9:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:59
Hurwenen, Van Heemstraweg– – 10:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01
Zaltbommel, Bommelsekade8:028:5910:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03
Zaltbommel, Valeton8:028:5910:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03
Zaltbommel, Station8:059:0110:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05
Zaltbommel, Schutskooi8:079:0310:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:07
Zaltbommel, Rabobank8:079:0310:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:07
Zaltbommel, Karstraat8:099:0510:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09
Zaltbommel, Kloosterwiel8:109:0610:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10
Zaltbommel, Cambium College – Aankomst8:129:0810:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12
A: Rit 1005 vertrekt om 8.54 van Alem, Rotonde naar Zaltbommel. 

U kunt overal langs de route in- uitstappen mits dit veilig is . Wel duidelijk uw hand opsteken als u meewilt !!!

Lijn 267B: Zaltbommel naar Ammerzoden

                    Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                                Ritnummer1002100610101014101810221026103010341038A1042A
Zaltbommel, Cambium College – Vertrek8:149:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14
Zaltbommel, Wielkamp8:169:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16
Zaltbommel, Portage8:189:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18
Zaltbommel, Station8:219:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21
Zaltbommel, Valeton8:239:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23
Zaltbommel, Bommelsekade8:249:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24
Hurwenen, Van Heemstraweg8:279:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27
Hurwenen, Marshallweg8:289:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28
Hurwenen, Dorpstraat8:299:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29
Hurwenen, Wielewaallaan8:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30
Hurwenen, H. Walterus van Heelstraat8:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30
Rossum, Sportveld8:329:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32
Rossum, Burchtstraat8:349:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34
Rossum, De Vaste Burcht8:359:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35
Rossum, Julianaweg8:369:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:36– – 
Alem, Rotonde8:379:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:37– – 
Alem, Kerk8:409:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:40– – 
Kerkdriel, Kloosterstraat8:449:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:44– – 
Kerkdriel, Ronde Morgen8:469:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:46– – 
Kerkdriel, Ipperakkeren8:489:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:48– – 
Kerkdriel, Kerkstraat8:499:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:49– – 
Kerkdriel, De Leijenstein8:509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:50– – 
Velddriel, Kapelstraat9:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:00– – 
Velddriel, De Geerden9:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:02– – 
Hedel, Baronieweg9:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:04– – 
Hedel, Prinses Beatrixstraat9:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:05– – 
Hedel, Blankensteijn9:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:06– – 
Hedel, Oudewaai9:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:08– – 
Ammerzoden, Ammerzodenseweg9:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:09– – 
Ammerzoden, Haarstraat9:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:10– – 
Ammerzoden, Schokkerstraat – Aankomst
9:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:11– 
 
A: Bus rijdt alleen voor uitstappers naar Alem, Kerkdriel en Velddriel

.

Schoolvakanties

Lijn 267A: Ammerzoden naar Zaltbommel

              Maandag t/m Vrijdag tijdens de vakanties

                                                    Ritnummer80018005100910131017102110251029103310371041
Ammerzoden, Schokkerstraat – Vertrek– – 9:1510:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:15
Ammerzoden, Haarstraat– – 9:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:16
Ammerzoden, Ammerzodenseweg– – 9:1710:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:17
Hedel, Oudewaai– – 9:1910:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:19
Hedel, Blankensteijn– – 9:2010:2011:2012:2013:2014:2015:2016:2017:20
Hedel, Prinses Beatrixstraat– – 9:2210:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:22
Hedel, Baronieweg– – 9:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:24
Velddriel, De Geerden– – 9:2610:2611:2612:2613:2614:2615:2616:2617:26
Velddriel, Kapelstraat7:308:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:30
Kerkdriel, De Leijenstein7:368:369:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:36
Kerkdriel, Kerkstraat7:378:379:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:37
Kerkdriel, Ipperakkeren7:388:389:3810:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:38
Kerkdriel, Ronde Morgen7:408:409:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:40
Kerkdriel, Kloosterstraat7:428:429:4210:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:42
Alem, Kerk7:488:489:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:48
Alem, Rotonde7:508:509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:5017:50
Rossum, Julianaweg7:528:529:5210:5211:5212:5213:5214:5215:5216:5217:52
Rossum, De Vaste Burcht7:538:539:5310:5311:5312:5313:5314:5315:5316:5317:53
Rossum, Burchtstraat7:548:549:5410:5411:5412:5413:5414:5415:5416:5417:54
Rossum, Sportveld7:568:569:5610:5611:5612:5613:5614:5615:5616:5617:56
Hurwenen, H. Walterus van Heelstraat7:578:579:5710:5711:5712:5713:5714:5715:5716:5717:57
Hurwenen, Wielewaallaan7:588:589:5810:5811:5812:5813:5814:5815:5816:5817:58
Hurwenen, Dorpstraat7:598:599:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:59
Hurwenen, Marshallweg7:598:599:5910:5911:5912:5913:5914:5915:5916:5917:59
Hurwenen, Van Heemstraweg8:019:0110:0111:0112:0113:0114:0115:0116:0117:0118:01
Zaltbommel, Bommelsekade8:039:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03
Zaltbommel, Valeton8:039:0310:0311:0312:0313:0314:0315:0316:0317:0318:03
Zaltbommel, Station8:059:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05
Zaltbommel, Schutskooi8:079:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:07
Zaltbommel, Rabobank8:079:0710:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:07
Zaltbommel, Karstraat8:099:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09
Zaltbommel, Kloosterwiel8:109:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10
Zaltbommel, Cambium College – Aankomst8:129:1210:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12

.

Schoolvakanties

Lijn 267B: Zaltbommel naar Ammerzoden

                Maandag t/m Vrijdag Tijdens de vakanties

                                                  Ritnummer1002100610101014101810221026103010341038A1042A
Zaltbommel, Cambium College – Vertrek8:149:1410:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14
Zaltbommel, Wielkamp8:169:1610:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16
Zaltbommel, Portage8:189:1810:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18
Zaltbommel, Station8:219:2110:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21
Zaltbommel, Valeton8:239:2310:2311:2312:2313:2314:2315:2316:2317:2318:23
Zaltbommel, Bommelsekade8:249:2410:2411:2412:2413:2414:2415:2416:2417:2418:24
Hurwenen, Van Heemstraweg8:279:2710:2711:2712:2713:2714:2715:2716:2717:2718:27
Hurwenen, Marshallweg8:289:2810:2811:2812:2813:2814:2815:2816:2817:2818:28
Hurwenen, Dorpstraat8:299:2910:2911:2912:2913:2914:2915:2916:2917:2918:29
Hurwenen, Wielewaallaan8:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30
Hurwenen, H. Walterus van Heelstraat8:309:3010:3011:3012:3013:3014:3015:3016:3017:3018:30
Rossum, Sportveld8:329:3210:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32
Rossum, Burchtstraat8:349:3410:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34
Rossum, De Vaste Burcht8:359:3510:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35
Rossum, Julianaweg8:369:3610:3611:3612:3613:3614:3615:3616:36– – 
Alem, Rotonde8:379:3710:3711:3712:3713:3714:3715:3716:37– – 
Alem, Kerk8:409:4010:4011:4012:4013:4014:4015:4016:40– – 
Kerkdriel, Kloosterstraat8:449:4410:4411:4412:4413:4414:4415:4416:44– – 
Kerkdriel, Ronde Morgen8:469:4610:4611:4612:4613:4614:4615:4616:46– – 
Kerkdriel, Ipperakkeren8:489:4810:4811:4812:4813:4814:4815:4816:48– – 
Kerkdriel, Kerkstraat8:499:4910:4911:4912:4913:4914:4915:4916:49– – 
Kerkdriel, De Leijenstein8:509:5010:5011:5012:5013:5014:5015:5016:50– – 
Velddriel, Kapelstraat9:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:00– – 
Velddriel, De Geerden9:0210:0211:0212:0213:0214:0215:0216:0217:02– – 
Hedel, Baronieweg9:0410:0411:0412:0413:0414:0415:0416:0417:04– – 
Hedel, Prinses Beatrixstraat9:0510:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:05– – 
Hedel, Blankensteijn9:0610:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:06– – 
Hedel, Oudewaai9:0810:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:08– – 
Ammerzoden, Ammerzodenseweg9:0910:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:09– – 
Ammerzoden, Haarstraat9:1010:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:10– – 
Ammerzoden, Schokkerstraat – Aankomst9:1110:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:11– – 

A: Bus rijdt alleen voor uitstappers verder naar Alem, Kerkdriel en Velddriel. 

.

.

Overige lijndiensten

Lijn 49: Brakel naar Zaltbommel

                             Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                               Ritnummer1002100610101014101810221028103210361040104410481052
Brakel, Weitjesweg               Vertrek6:317:318:339:3310:3311:3312:5113:5114:5115:5116:5117:5118:51
Brakel, J. Aartendam6:327:328:349:3410:3411:3412:5213:5214:5215:5216:5217:5218:52
Brakel, Flegelstraat6:337:338:359:3510:3511:3512:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53
Brakel, Marktplein6:337:338:359:3510:3511:3512:5313:5314:5315:5316:5317:5318:53
Zuilichem, Molenkampsweg6:357:358:379:3710:3711:3712:5513:5514:5515:5516:5517:5518:55
Zuilichem, Meidijk6:367:368:389:3810:3811:3812:5613:5614:5615:5616:5617:5618:56
Zuilichem, PGEM Huisje6:377:378:399:3910:3911:3912:5713:5714:5715:5716:5717:5718:57
Zuilichem, Kweldijk6:387:388:409:4010:4011:4012:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58
Zuilichem, Centrum6:387:388:409:4010:4011:4012:5813:5814:5815:5816:5817:5818:58
Zuilichem, Oost6:397:398:419:4110:4111:4112:5913:5914:5915:5916:5917:5918:59
Nieuwaal, Zuid6:427:428:449:4410:4411:4413:0214:0215:0216:0217:0218:0219:02
Gameren, Ridderstraat6:457:458:479:4710:4711:4713:0514:0515:0516:0517:0518:0519:05
Gameren, Bejaardencentrum6:467:468:489:4810:4811:4813:0614:0615:0616:0617:0618:0619:06
Gameren, Pr. Willem Alexanderstraat6:477:478:499:4910:4911:4913:0714:0715:0716:0717:0718:0719:07
Zaltbommel, Leutsestraat6:497:508:519:5110:5111:5113:0914:0915:0916:0917:0918:0919:09
Zaltbommel, Plaatsmajoor6:507:518:529:5210:5211:5213:1014:1015:1016:1017:1018:1019:10
Zaltbommel, Cambium College6:517:528:539:5310:5311:5313:1114:1115:1116:1117:1118:1119:11
Zaltbommel, Kloosterwiel6:547:558:569:5610:5611:5613:1414:1415:1416:1417:1418:1419:14
Zaltbommel, Hoogaarsstraat6:557:578:579:5710:5711:5713:1514:1515:1516:1517:1518:1519:15
Zaltbommel, Marten van Rossemsingel6:577:598:599:5910:5911:5913:1714:1715:1716:1717:1718:1719:17
Zaltbommel, Schutskooi6:598:019:0110:0111:0112:0113:1914:1915:1916:1917:1918:1919:19
Zaltbommel, Station          Aankomst7:038:059:0510:0511:0512:0513:2314:2315:2316:2317:2318:2319:23

Lijn 67: Zaltbommel naar Kerkdriel

   Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties                   

                                   Ritnummer1002100410061020A1024A1028A1032A1036A
Zaltbommel, Cambium College Vertrek– – – 13:3314:2315:2316:13– 
Zaltbommel, Wielkamp– – – 13:3414:2415:2416:14– 
Zaltbommel, Rotonde Hogeweg– – – 13:3714:2715:2716:17– 
Zaltbommel,HotelZaltbommel– – – 13:3814:2815:2816:18– 
Zaltbommel Gemeentekantoor– – – 13:3814:2815:2816:18– 
Zaltbommel, Oude Bosscheweg– – – 13:4014:3015:3016:20– 
Zaltbommel, Station6:417:117:41– 14:3315:3316:2317:23
Rossum, Burchtstraat– – – 13:5114:4115:4116:3117:31
Rossum, De Vaste Burcht– – – 13:5214:4215:4216:3217:32
Rossum, Julianaweg– – – 13:5314:4315:4316:3317:33
Kerkdriel, MFC De Kreek6:487:187:4813:5814:4815:4816:3817:38
Kerkdriel, Kerkstraat  Aankomst6:507:207:5014:0114:5115:5116:4117:41

A: Tot Kerkdriel, Kerkstraat. 

Lijn 68: Aalst naar Zaltbommel

   Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                                         Ritnummer1002100410061010
Poederoijen, M. van Rossumstraat – Vertrek  – 6:49– – 
Poederoijen, Dorpsweg– 6:50– – 
Poederoijen, Maasdijk– 6:51– – 
Poederoijen, Vleugeldijk– 6:53– – 
Poederoijen, De Kraaij6:256:557:288:28
Poederoijen, Capreton6:266:567:298:29
Aalst, Maasdijk6:296:597:328:32
Aalst, Kerk6:307:007:338:33
Aalst, E.P. van Ooijenstraat6:317:017:348:34
Aalst, Zonnepad6:317:017:348:34
Aalst, Goudenregenlaan6:327:027:358:35
Aalst, De Rietschoof6:337:037:368:36
Aalst, Hambloksestraat6:347:047:378:37
Nederhemert, Maas Waalweg6:357:057:388:38
Nederhemert, Maasdijk 156:387:087:418:41
Nederhemert, Molenstraat6:397:097:428:42
Nederhemert, Hofstraat6:407:107:438:43
Nederhemert, Kapelstraat6:417:117:448:44
Nederhemert, Klemit (Wellseind)6:427:127:458:45
Delwijnen, Delwijnsestraat6:437:137:468:46
Kerkwijk, Molenveldweg6:467:167:498:49
Kerkwijk, Aalderwijksestraat6:477:177:508:50
Bruchem, Den Hoek6:517:217:548:54
Bruchem, Peperstraat6:537:237:568:56
Bruchem, Hogeweg6:547:247:578:57
Zaltbommel, Rotonde-Hogeweg6:547:247:578:57
Zaltbommel, Hotel Zaltbommel6:557:257:588:58
Zaltbommel, Gemeentekantoor6:557:257:588:58
Zaltbommel, Oude Bosscheweg6:577:278:009:00
Zaltbommel, Station                   Aankomst7:027:328:059:05

Lijn 665: Dreumel naar ’s-Hertogenbosch

Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                                               Ritnummer1003A1009A1013A101A
Dreumel, Nieuwstraat                        Vertrek6:357:057:25– 
Heerewaarden, De Buke6:397:097:29– 
Rossum, De Vaste Burcht6:467:167:367:56
Rossum, Julianaweg6:487:187:387:58
Alem, Rotonde6:507:207:408:00
Kerkdriel, Kloosterstraat6:537:237:438:03
Kerkdriel, Ronde Morgen6:557:257:458:05
Velddriel, Wordenseweg6:577:277:478:07
Velddriel, De Geerden7:027:327:528:12
Hedel, Baronieweg7:047:347:548:14
Hedel, Prinses Beatrixstraat7:057:357:558:15
‘s-Hertogenbosch, Treurenburg7:097:397:598:19
‘s-Hertogenbosch, Hambakenweg7:147:448:048:24
‘s-Hertogenbosch, Orthen7:157:458:058:25
‘s-Hertogenbosch, Orthenseweg7:167:468:068:26
\’s-Hertogenbosch, Centraal Station (E)7:247:548:148:34
‘s-Hertogenbosch, Baden Powellstraat– 8:008:20– 
‘s-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan– 8:018:21– 
‘s-Hertogenbosch, Bruistensingel– 8:028:22– 
‘s-Hertogenbosch, Rompertsebaan  Aankomst– 8:058:25– 

A: Extra rit, deze rit rijdt dus niet altijd. Plan je reis in de reisplanner. 


    Lijn 667: Kerkdriel naar Zaltbommel

Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                               Ritnummer1001100310051009
Alem, Kerk                             Vertrek6:487:187:48– 
Kerkdriel, Kerkstraat– – – 8:31
Kerkdriel, Ipperakkeren– – – 8:32
Kerkdriel, Ronde Morgen– – – 8:33
Kerkdriel, Kloosterstraat– – – 8:34
Rossum, De Vaste Burcht6:537:237:538:43
Rossum, Burchtstraat6:547:247:548:44
Rossum, Sportveld6:557:257:558:45
Hurwenen, H. Walterus van Heelstraat6:567:267:568:46
Hurwenen, Wielewaallaan6:577:277:578:47
Hurwenen, Dorpstraat6:587:287:588:48
Hurwenen, Marshallweg6:587:287:588:48
Hurwenen, Van Heemstraweg7:007:308:008:50
Zaltbommel, Station7:057:358:058:55
Zaltbommel, Oude Bosscheweg– – 8:078:57
Zaltbommel, Gemeentekantoor– – 8:098:59
Zaltbommel, Wielkamp– – 8:139:03
Zaltbommel, Cambium College                                            Aankomst– – 8:159:05
     

Lijn 668: Velddriel naar Andel

Maandag t/m Vrijdag buiten de vakanties

                                                Ritnummer10011007A1009B
Velddriel, Wordenseweg         Vertrek7:108:509:10
Kerkdriel, Ronde Morgen7:118:519:11
Kerkdriel, Kloosterstraat7:128:529:12
Rossum, De Vaste Burcht7:178:579:17
Rossum, Burchtstraat7:188:589:18
Rossum, Sportveld7:198:599:19
Hurwenen, H. Walterus van Heelstraat7:209:009:20
Hurwenen, Wielewaallaan7:219:019:21
Hurwenen, Dorpstraat7:219:019:21
Hurwenen, Marshallweg7:229:029:22
Hurwenen, Van Heemstraweg7:249:049:24
Zaltbommel, Schutskooi7:289:089:28
Zaltbommel, Marten van Rossemsingel7:289:089:28
Zaltbommel, Hoogaarsstraat7:299:099:29
Zaltbommel, Kloosterwiel7:309:109:30
Zaltbommel, Cambium College7:329:129:32
Zaltbommel, Wielkamp7:339:139:33
Bruchem, Hogeweg7:359:159:35
Bruchem, Peperstraat7:369:169:36
Bruchem, Den Hoek7:389:189:38
Kerkwijk, Aalderwijksestraat7:429:229:42
Kerkwijk, Molenveldweg7:439:239:43
Delwijnen, Delwijnsestraat7:469:269:46
Nederhemert, Nederhemertsekade7:509:309:50
Aalst, E.P. van Ooijenstraat7:549:349:54
Zuilichem, Kweldijk7:589:389:58
Brakel, Weitjesweg8:039:4310:03
Andel, Prinsentuin              Aankomst8:159:5510:15

A: Rijdt alleen bij verkort lesrooster Prinsentuin Andel. 
B: Rijdt alleen bij normaal lesrooster Prinsentuin Andel. 

  • U kunt overal langs de route in- uitstappen mits dit veilig is . Wel duidelijk uw hand opsteken als u meewilt !!!

Langs de route kunt u overal in- en uitstappen. Wel duidelijk uw hand opsteken als u meewilt. Op zon- en feest-dagen en op zaterdag wordt er niet gereden

Buiten onze dienstregeling zijn er belbussen beschikbaar. U dient die uiterlijk een uur van te voren te reserveren . telefoon 0800 0232545

Via www.9292.nl kunt u alle andere kanten op…..